Buty Fly London to oryginalne obuwie zarezerwowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mottem projektantów było stworzenie fasonów, będących doskonałym odzwierciedleniem aktualnie panujących nowinek modowych, ale również stylu oraz komfortu użytkowania. Ta angielska firma nie ogranicza się do żadnych narzuconych z góry norm i dyrektyw. Każdy bowiem motyw okazuje się cenny do zastosowania go w produkcji obuwia. Najlepiej o tym fakcie możemy przekonać się przeglądając asortyment butów Fly London.

[caption id="attachment_840" align="alignleft" width="257"]Źródło zdjęcia: Buty Nike na Mivo.pl Źródło zdjęcia: Buty Fly-London na Mivo.pl[/caption]

Inspiracją do tworzenia nowych par obuwia jest moda uliczna oraz światowa muzyka, w sposób najbardziej rzetelny eksponująca indywidualność oraz ekstrawagancki design. Firma słynie również z nietuzinkowych pomysłów, jak choćby charakterystyczną i funkcjonalną formą podeszwy, która niewątpliwie najbardziej wyróżnia markę na tle innych firm obuwniczych. Jeśli dołożymy do tego faktu optymalne dostosowanie do kształtu stopy, zyskujemy oryginalny, a przy tym zapewniający komfort użytkowania fason, któremu nie straszne odciski czy pęcherze.