Wszystko, co nosi się na co dzień przy sobie w mniejszym lub większym stopniu jest potrzebne do normalnego, bezproblemowego funkcjonowania. Wyjątkiem są dodatki, które wpływają między innymi na odczucia estetyczne. W domu lub biurze może być to zegar, wazon, obraz lub grawerowana piersiówka, zaś dla własnej przyjemności zainwestować można między innymi w przyjazne, kolorowe i funkcjonalne breloczki, które mogą być latarką.

Dzięki rozwojowi na rynku gadżetów i włączeniu się w branżę jednej z najbardziej cenionych marek, popularne stały się nie tylko zapalniczki zippo. Obecnie równie chętnie kupuje się inne produkty z oferty tego producenta, który proponuje między innymi eleganckie doposażenie każdego palacza ale też wielbicieli dobrych jakościowo alkoholi. Grawerowane i standardowe piersiówki firma oferuje w sprzedaży stacjonarnej, jak również Internetowej.

Dzięki szerokiej dostępności piersiówki Zippo są jednymi z najchętniej kupowanych produktów o tym charakterze w Polsce i na świecie. Popularne są również breloczki, które samym napisane marki świadczą o jakości wyrobu i jego wysokiej trwałości oraz niezwykłym i rozpoznawalnym desig’ie propagowanym przez Zippo od samego początku.