W sportowym światku, kilka sezonów temu głośno było o nowym stylu ubierania się do uprawiania aktywności fizycznej. Mowa o softshell’u, który jest przeciwieństwem do hardshell’u, w wolnym tłumaczeniu oznaczającego ubieranie się „na cebulkę”.

Druga opcja po wprowadzeniu konkurencji mocno zmieniła swoje oblicze. Zmieniła się nie tylko odzież narciarska, w tym w szczególności wierzchnia ale też bielizna termoaktywna. Brubeck i pokrewne firmy podążają dynamicznie za postępem. 

Pośród konkurencji ciężko jest się wybić czymś innym niż jakość lub cena. Niektóre marki bazują wyłącznie na swojej metce, czyli nazwie. Jedną z takowych firm jest X- Bionic, której nazwa przywodzi każdemu, zaznajomionemu z tematem sportowym zainteresowanemu dobrą jakość i wysoką klasę wyrobu. Odzież narciarska to elementy garderoby, które przeznaczone są do intensywnego i wielosezonowego użytku. 


Wybierając się na zimowe zakupy warto pamiętać, żeby wybierać sklepy oferujące wyłącznie markowe produkty, jak X- Bionic. Podróbki mogą nie tylko narazić na dodatkowe koszty ale spowodować również uszczerbek na zdrowiu. Dobra i ekonomiczna bielizna termoaktywna brubeck, to produkt, który wystarczy na kilka sezonów aktywnego wykorzystywania.