Jeśli lubisz odzież utrzymaną w sportowym stylu wykonania, cenisz sobie wygodę i komfort oferowaną przez ubrania o nieco luźniejszym kroju i jednocześnie zależy Ci na wyborze rzeczy niepowtarzalnych, wyróżniających się oryginalnym sposobem wykończenia, w zasadzie każda bluza Prosto Klasyk trafi w Twoje gusta. Marka Prosto to jeden z czołowych polskich producentów odzieży dedykowanej miłośnikom hip-hopu, ekstremalnych sportów ulicznych i luźnego stylu ubierania się, i jeśli zaliczasz się do jednej z kategorii tych osób, bluzy Prosto będą produktem właśnie dla Ciebie. A czym kierować się przy wyborze bluzy tej marki?

Typy bluz Prosto

bluza prosto klasykOferta firmy Prosto obejmuje cztery podstawowe typy bluz męskich i damskich. Są to bluzy typu crewneck, z gładkim wykończeniem wokół szyi lub z charakterystycznym kołnierzem, bluzy z kapturem, a także bluzy rozpinane oraz zakładane przez głowę – bez zamka. Oczywiście bluzy występują w wielu różnych kombinacjach, dzięki czemu różnorodność dostępnych modeli bluz Prosto jest niezwykle duża. Wybór konkretnego typu bluzy w największych stopniu zależy od Twoich indywidualnych upodobań i preferencji, aczkolwiek można zauważyć, że bluzy z kapturem lepiej sprawdzą się w czasie chłodniejszych dni roku, a bluzy crewneck, o bardziej casualowym charakterze, lepiej sprawdzą się w spokojniejszych, mniej sportowych stylizacjach – pomijając bluzy rozpinane ze stójką, które stanowią ciekawą alternatywę dla lekkich kurtek przejściowych.

Do czego pasuje bluza Prosto Klasyk?

Podstawową stylizacją będzie łącznie bluzy z dresami – luźne spodnie z miękkiej tkaniny (najczęściej tkanina bawełniana). Takie zestawienia doskonale się z sobą komponują, a całość stroju ma bardzo sportowy charakter. Bluza Prosto klasyk, zwłaszcza bluza typu crewneck, pasować będzie również do klasycznych spodni męskich, na przykład do jeansów lub modnych joggerów. W tym drugim przypadku ciekawą kombinacją może być łączenie takich spodni z rozpinaną bluzą, z wyraźnie zarysowanym kołnierzem typu stójka. Jeśli szukasz koszulki do bluzy rozpinanej, wybierz model w kolorze kontrastującym z kolorem bluzy. Dzięki temu Twoja stylizacja będzie bardziej wyrazista i mniej monotonna.