Elegancki, ale wygodny, reprezentatywny i luksusowy z nutką sportowej, chłopięcej nonszalancji. Ceniący proste, ponadczasowe rozwiązania, klasyczne zestawienia kolorów i uniwersalne, komfortowe kroje, a także materiały wysokiej jakości. Tak właśnie wygląda mężczyzna Lacosty - dziecko francuskiej elegancji i sportowego ducha. Co wyróżnia jego styl?

Zacznijmy od dołu

buty lacoste męskie

Jeśli buty Lacoste męskie, to wykonane ze skóry - może poza lekkimi espadrylami czy casualowymi trampkami. Mokasyny, klasyczne oksfordy czy odpowiednie na zimę ocieplane sztyblety charakteryzują się najwyższej jakości, miękką skórą odpowiednio zabezpieczoną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bo choć aligatory wodę lubią, to niekoniecznie to samo można powiedzieć o obuwiu. A buty Lacoste męskie to odzwierciedlenie bardzo klasycznego myślenia o obuwiu, które ma się zarówno dobrze prezentować, ale i być wygodnym (https://www.butomania.pl/firm-pol-1429876928-Buty-Lacoste.html). Dlatego też firma stosuje przede wszystkim naturalne kolory skóry - czerń i brąz, a w projektach z innych materiałów dominują także biel, granat, głęboka czerwień i oczywiście zieleń.

Miękka elegancja

Dzianiny wykorzystywane w tej francuskiej firmie to najwyższa półka. Są nie tylko piękne, ale także niesamowicie przyjemne w dotyku. Koszulki polo, bawełniane spodnie czy lniane marynarki zapewniają ogromny komfort użytkowania. Są delikatne dla skóry, ale wytrzymałe w użytkowaniu. Decydując się na produkt o kilka klas wyżej, jak ubrania i dodatki Lacoste, wiemy za co płacimy - to rzeczy na lata, które nie tylko nie zniszczą się po jednym sezonie, ale także z pewnością nie wyjdą z mody. Przede wszystkim dlatego, że wykorzystują bardzo klasyczne i uniwersalne zestawienia kolorów i kroje. Charakterystyczne dla tej marki jest stosowanie dużych kolorowych powierzchni, najczęściej w bieli, zieleni i czerwieni (kolory Lacoste), minimalistyczne, geometryczne wzory, jak krata i paski i zabawna, oddająca ducha chłopięcego nieskrępowania kolorowa lamówka.

Z kortów na ulice

Lacoste nieustannie czerpie ze swojej założycielskiej tradycji - tradycji pięknego, wysportowanego, męskiego ciała. Ubrania tej marki mają za zadanie nie tyle je ukrywać i zasłaniać kolejnymi warstwami materiałów, ale eksponować i podkreślać atuty. Mężczyzna tej marki jest człowiekiem aktywnym, dlatego też buty Lacoste męskie muszą być jak najwygodniejsze - i nie tylko mowa o obuwiu sportowym, ale także eleganckich, skórzanych półbutach. Ubrania, nie ważne jak klasyczne, nie mogą krępować ruchów i odpowiednio oddychać. Mężczyzna Lacoste jest w każdej chwili gotowy do działania, tak jak aligator, którego nosi na piersi.