Wybór idealnej spacerówki, która zapewni komfort maluszkowi, jak i wygodę opiekunowi to nie lada zadanie, bo choć na rynku znajduje się wiele rozmaitych wózków, nie wszystkie są w stanie odpowiedzieć na indywidualne oczekiwania. Sytuacja jest o tyle trudna, że wybór wózka nie jest decyzją na tydzień czy miesiąc, a nierzadko na co najmniej dwa lata. Nie wspominając już o kosztach, które dla wielu osób stanowią nie bagatela inwestycję. Warto zatem zdać się na sprawdzonych producentów, a takim bez wątpienia jest Quinny Zapp. To marka, która cieszy się wśród rodziców ogromną popularnością. Klienci doceniają jej niewątpliwą funkcjonalność, sprawdzającą się na wielu polach użytkowania, wygodę oraz atrakcyjny design. Przekonajmy się, w czym jeszcze tkwi fenomen tych wózków...

Najmniejszy wózek na rynku

Niekwestionowaną zaletą wózków Quinny Zapp jest ich bezsprzeczna i zarazem innowacyjna konstrukcja, która pozwala użytkownikowi zmniejszyć jego długość do nawet 70 cm! Właśnie z tego powodu produkt cieszy się mianem najmniejszego, który tuz po rozłożeniu z powrotem rewolucyjnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. quinny zappTen wielofunkcyjny pojazd spełnia oczekiwania wszystkich klientów, tych małych, jak i nieco starszych. To, co jeszcze zasługuje na uwzględnienie to niewątpliwie rewolucyjna budowa, u której podstaw leży doskonałe zawieszenie oraz innowacyjny design. Amortyzowane koła, z czego jedno jest zwrotne, pozwala na swobodne manewrowanie – nawet bardzo wąskimi i krętymi korytarzami. Quinny Zapp to niewątpliwie propozycja dla aktywnych osób, które lubią podróżowanie i ciągłe zmiany otoczenia, w jakim przebywają. Małe rozmiary oraz niska waga z całą pewnością temu sprzyjają, co sprawia, że wózek stanowi częsty wybór nawet podczas lotów samolotem!

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Mając dziecko, czujemy się odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo. I jest to całkowicie słuszna postawa. W przypadku wózków przyjmuje jednak najwyższy priorytet. Dlatego Quinny Zapp tak rewelacyjnie spełniają oczekiwania wielu zatroskanych rodziców. Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami ochronnymi uniemożliwią wypadnięcie malucha, z kolei swobodnie dostępny hamulec nożny na tylne koła uchroni przed jego niespodziewanym stoczeniem. Konstrukcja wózka w pełni zgadza się z normami EN 1888, BS7409 oraz NF S 54-001, dzięki czemu stanowi najlepszy wybór dla rodziców, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić przestrzeń dziecku jak najbardziej bezpieczną.