Obecnie świadomość mody coraz bardziej wzrasta u mężczyzn. Istnieje wiele marek modowych rezerwowanych wyłącznie dla panów. Stylowo i elegancko ubrany mężczyzna z całą pewnością przyciąga uwagę, a nawet staje się inspiracją dla innych. W okresie zimy oraz jesieni najczęściej wybieranym elementem garderoby poza spodniami, są oczywiście swetry męskie. Oto kilka najpopularniejszych rodzajów swetrów dla mężczyzn. Wszystkie typy możesz znaleźć tutaj https://www.cityrulers.pl/pol_m_ON_Swetry-meskie_Swetry-rozpinane-meskie-208.html

swetry męskieGolfy

Choć od lat panowie raczej ich unikali, to obecnie znaleźć je można w niemalże każdej sieciówce. Grube i ciepłe golfy na pewno będą dobrze się prezentowały w zestawieniu z każdym rodzajem spodni. Możemy zdecydować się na wybór wełnianego oraz obszernego swetra, którego wysoki kołnierz ochroni dużo lepiej w chłodne dni niż szalik. Atrakcyjne są także propozycje golfów eleganckich. Te są nieco cieńsze, ale założone pod marynarkę sprawdzą się świetnie. Golf jest jednym z bardziej stylowych ubrań w tym sezonie.

Wzorzyste swetry męskie

Nie tylko damskie sweterki mają wyszyte wesoły wzorki reniferów, gwiazdek, czy innych zimowych motywów. Na męskich one również często goszczą. Norweskie wzory pojawiają się nawet na wybiegach najbardziej znanych marek modowych. Te nieco śmieszne choć z pewnością ciepłe i komfortowe części garderoby męskiej stały się hitem ostatnich sezonów. Dawniej kojarzone z tandetą, dziś noszone są przez osoby interesujące się modą. Mogą być równie dobrze dopełnieniem codziennych stylizacji, a także świątecznych zestawów.

Swetry męskie rozpinane

Te od zawsze cieszyły się dużą popularnością. Są one często wybierane ze względu na wygodę, ale i wygląd. Ponadto rozpinane sweterki łączyć można z wieloma innymi ubraniami. Świetnie sprawdzą się z klasyczną koszulą, zwykłą koszulką, czy wspominanym już golfem. Swetry męskie rozpinane mają też inną zaletę. Są niezwykle uniwersalne. Bardziej niż inne swetry pasują do niemalże każdej okoliczności. Ważne są także kolory. Ten sezon należy do szarości, brązów, ponadczasowej czerni oraz granatów. W połączeniu z bielą będą wyglądały genialnie.