Dobór dobrze dopasowanych spodni może być trudnym zadaniem, szczególnie wtedy, gdy nasza sylwetka nie jest idealna i znacznie odbiega od tych propagowanych przez projektantów. Jakie są najlepsze spodnie xxl oraz jakie fasony są idealne dla osób puszystych. Oto cenne rady!

Spodnie, które powinny znajdować się w naszej garderobie, mają być odpowiednie do każdej okazji. Dlatego też jedna para to zdecydowanie za mało. Spodnie eleganckie będą idealne do pracy, czy też na wyjścia do teatru. Natomiast jeansy możemy nosić wykonując codzienne obowiązki, takie jak choćby zakupy, spacer z psem, a nawet spotkania z przyjaciółmi. Warto pamiętać, że spodnie xxl również mogą prezentować się dobrze oraz maskować niedoskonałości.

Jeansy

spodnie xxlKobiety, które noszą rozmiar xxl mają różne sylwetki, dlatego też trudno jest określić jeden typ spodni, który będzie pasował do każdego. Te Panie, które mają okrągłą sylwetkę, często opisywaną jako typ „jabłka” powinny wybierać spodnie jeansowe nieco dłuższe z tyłu i krótsze z przodu. Taki krój ładnie wymodeluje sylwetkę i podkreśli talię. Spodnie xxl dla kobiet o większej pupie również mogą mieć taki krój – wówczas sylwetka prezentuje się inaczej. Krój, który pokochają wszystkie osoby puszyste, a więc model uniwersalny to na pewno ciemniejsze spodnie o nieco poszerzanych nogawkach. Te optycznie wydłużają sylwetkę, a także wysmuklają nogi, a właśnie taki efekt jest najbardziej pożądany.

Eleganckie spodnie xxl materiałowe

Podwyższona talia to gwarancja sukcesu. Linia spodni zaczynać się powinna trochę poniżej pępka. Szerszy pas w spodniach pomoże przykryć większy brzuszek i tym samym spodnie nie będą wżynać się w ciało i powodować dyskomfort. Wąskie kroje, rurki, czy legginsy nie wyglądają najlepiej u kobiet puszystych. W nich widoczne mogą być niedoskonałości, a opięte nogawki mogą być niewygodne, a nawet powodować różnego rodzaju dolegliwości. Szukając spodni xxl warto zwracać uwagę na te, które posiadają kant, gdy nogawka jest troszkę dłuższa i przykrywa do połowy obcas, to nogi z pewnością wyglądają na szczuplejsze.