Kiedy pragniesz poczuć się wyjątkowo pięknie i oczarować wszystkich gości na przyjęciu, postaw na nietuzinkową sukienkę z odkrytymi plecami.

Subtelny przepych

sukienki z odkrytymi plecamiSukienki z odkrytymi plecami kojarzą się z wyjątkowo eleganckimi okazjami – to właśnie oscarowy czerwony dywan, czy światowa gala muzycznych nagród, przywołują na myśl bogato zdobione kreacje, subtelnie odsłaniające zadbane ciała właścicielek. Sukienki z odkrytymi plecami na stałe wpisały się w kanon mody współczesnych gwiazd i celebrytów. Nie oznacza to jednak, że taki typ odzieży mogą nosić jedynie znane z pierwszych stron postaci show biznesu. Sukienki z odkrytymi plecami prezentują się równie pięknie podczas rodzinnych i towarzyskich przyjęć, co w trakcie letnich spotkań w gronie przyjaciół.

Sylwetka idealna

Sukienki z odkrytymi plecami, w znakomity sposób wysmuklają naszą sylwetkę. Odkryte plecy, szczególnie w kształcie litery V, idealnie podkreślają krągłości pośladków. Mimo to, sukienki z odkrytymi plecami przeznaczone są dla pań z wąskimi i szczupłymi plecami oraz symetrycznie rozstawionymi łopatkami. Szersza i bardziej obfita figura właścicielki, może wyglądać zbyt karykaturalnie w tego typu sukience.

Wybierz coś dla siebie

Obecnie, na modowym rynku spotkać możemy niezliczoną ilość modeli sukienek z odkrytymi plecami. Jeśli czujesz się odważnie i chciałabyś zwrócić uwagę wszystkich gości, wybierz taką, która całkowicie odsłania Twoje plecy, a wycięcie kończy się dopiero na kości ogonowej. Jeżeli szukasz czegoś, co równie pięknie podkreśli Twoje plecy, ale mimo to, zapewni komfort w tańcu i poruszaniu się – wybierz sukienki z odkrytymi plecami, które można zawiązać na szyi. Dla pań, które pragną dodać swojej kreacji niewinnego, dziewczęcego stylu, polecamy odkryte plecy, zakończone subtelnym wiązaniem, np. kokardką.

Sukienki z odkrytymi plecami nadają się na wyjątkowe przyjęcia towarzyskie. Ich subtelna elegancja, podkreśli figurę i doda blasku, który olśni każdego towarzysza imprezy.