Dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu i chcą szokować swoim wyglądem, bluzy marki Pit Bull będą jedną z ulubionych części garderoby. Duże, wyjątkowo drapieżne nadruki od razu rzucają się w oczy, a jakość i sposób wykonania bluz zapewniają maksymalną wygodę ich użytkowania. To właśnie niepowtarzalny wygląd, klasyczne kroje i perfekcyjny sposób wykonania, przekładają się na rosnące zainteresowanie bluzami oraz pozostałą odzieżą tej marki. A jakie modele bluz PitBull należą do najpopularniejszych?

[caption id="attachment_1111" align="alignright" width="300"]bluza Pit Bull Bluza Pit Bull, źródło: Mantykora.com[/caption]

W sprzedaży znajdziemy trzy różne modele bluz marki Pit Bull. Podstawowy model to bluzy typu crewneck, czyli bluzy o klasycznym kroju, ze ściągaczami przy pasie i rękawach, a także ze standardowym, gładkim wykończeniem pod szyją. Tego typu bluzy to klasyka z klasyki - idealny wybór na jesień lub wiosnę. Drugi typ, jeśli chodzi o bluzy marki Pit Bull, to bluzy z kapturem. Tego typu bluzy również posiadają ściągacze wokół pasa i rękawów, dodatkowo każda z nich wyposażona jest w kaptur ściągany paskiem. Takie bluzy to doskonały wybór dla sportowców. Można korzystać z nich podczas treningów na świeżym powietrzu lub używać ich jako typowej odzieży wierzchniej podczas chłodniejszych dni roku. Trzeci typ bluz tej marki to bluzy rozpinane, z zamkiem. Występują zarówno w wersji z kapturem jak i w wersji bez kaptura. W wersji bez kaptura buzy wyposażone są w kołnierz, który można postawić na sztorc lub wywinąć na wierzch, w zależności od upodobań konkretnego ich użytkownika.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem określonego modelu bluzy, a nie możesz jej znaleźć w swoim ulubionym sklepie z odzieżą sportową, sprawdź czy takiej bluzy nie dostaniesz w oficjalnym sklepie internetowym tej marki. Możesz również skorzystać z polskich sklepów internetowych sprzedających bluzy marki Pit Bull. Wybór produktów być może nie będzie tak duży jak w sklepie oficjalnym, ale wciąż będzie znacząco większy niż w większości stacjonarnych sklepów z odzieżą sportową. Poza tym zamawiając w polskim sklepie internetowym, nie musisz przepłacać za dostawę.