Jeśli nie słyszeliście jeszcze o marce Skechers, to nic straconego. Buty Skechers to stosunkowa nowość na rynku europejskim. Oczywiście pochodzą zza Atlantyku i  jak wszystko co rodzime, kochają je wszyscy Amerykanie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zawojowały w najbliższym czasie także polskie ulice.

Najbrzydsze buty świata

Buty SkechersJakiś czas temu różne portale i czasopisma modowe obiegło zdjęcie butów, które urodą, a raczej jej brakiem mogłyby konkurować jedynie z gumowymi chodakami na ogród. Mimo to w Ameryce są uwielbiane. Twarzą tego modelu butów Skechers są najbardziej amerykańskie siostry Kardashian, firma świeci triumfy, a braki urody przekuto w ich cechę charakterystyczną i rozpoznawalną. Skąd więc taka miłość? Odpowiedź jest oczywista, są to najwygodniejsze buty w jakich kiedykolwiek przyjdzie wam chodzić. Pomimo pierwszego wrażenia, że podeszwa będzie niestabilna, po założeniu na stopę można się w nich zakochać.

Pada pytanie: dlaczego ten model obuwia jest taki nieładny? Projektanci twierdzą, że but przez swoją kontrowersyjną budowę pomaga wyrzeźbić ciało podczas chodzenia. Bez siłowni i aerobiku albo jako dodatkowe ćwiczenie. Wystarczy założyć buty i w nich chodzić, a nasze mięśnie dostosują się i zaczną pracować razem z butami nad sylwetką. Wydawałoby się, że chodzi głównie o dolne partie ciała, ale producenci zapewniają, że buty pomagają wyrzeźbić całą sylwetkę. To ciekawa informacja, ale kto nie chciałby choćby spróbować, czy to faktycznie działa. Nic się przecież nie traci.

Nowoczesny design

Jeśli jednak wolicie żeby buty poza wygodą były także ładne nic straconego, firma produkuje nie tylko brzydkie modele obuwia. Można również spotkać takie, które wręcz porażają urodą.

Skechers jest producentem przede wszystkim sportowego obuwia. Dlatego będą one idealnym wyborem na siłownię, na spacer, a także na co dzień do domu czy do ogrodu. Różnorodna oferta wśród butów Skechers pozwala dobrać model, który będzie idealny dla każdego: https://www.butomaniak.pl/firm-pol-1495792153-SKECHERS.html.

W fasonach producent stawia na minimalizm. Wyglądają one jak klasyczne sportowe buty. Jednak cała gama soczystych kolorów, modnego wzornictwa i nowoczesnych printów całkowicie wynagradza minimalizm w formie. Ponadto, użytkownicy butów Skechers zachwalają ich niesamowitą wygodę, lekkość i komfort noszenia, dzięki zastosowaniu przewiewnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań w podeszwie. Warto zatem zapoznać się z nowością na polskim rynku obuwniczym, zwłaszcza, że ceny nie zwalają z nóg, jak u innych producentów sportowego obuwia.