Kupić modne rzeczy tylko na pozór jest łatwo. Często kupując odzież zagranicznych producentów ma się wrażenie, że jesteśmy klonem kogoś innego. Powód jest prosty w mieście często można spotkać drugą osobę, która ubrana jest w części lub nawet w całości tak samo jak my. W takich sytuacjach wyrazić swój indywidualizm jest trudno. Młodzi Polacy w ostatnich latach inwestują sporo w wysokiej jakości komfortową odzież, odchodzą jednak przy tym od zagranicznych marek i skupiają się na polskich brandach.

Sto % przez cały czas

BreakdanceMarką, która jest szczególnie bliska polskim młodym konsumentom jest Stoprocent. Marka ta zaistniała na polskim rynku na przełomie roku 1999 – 2000 szybko zdobywając sobie popularność pośród fanów muzyki hip-hop. Od samego początku Stoprocent silnie akcentowała swoje przywiązanie do muzyki, sportów ekstremalnych oraz wszystkiego, co pozwala poczuć, że się żyje. Idea brandu szybko podeszła pod gusta polskich odbiorców, którzy zaczęli utożsamiać się z hasłem przewodnim marki: „Żyj Stoprocent do końca życia”. Od 1999 Stoprocent zyskało sobie szerokie grono zdeklarowanych klientów i cały czas przykuwa swoimi wzorami nowe pokolenia. Stoprocent to szeroki wybór bluz, koszulek, longsleevów oraz dodatków odzieżowych, które szybko wpasują się w indywidualny styl, podkreślając pasje oraz zorientowanie w życiu. Odzież od Stoprocent potrafi wyrazić więcej i to w bardziej jaskrawy sposób. Wygląd to w końcu wizytówka, a młody człowiek na wszelkie sposoby szuka możliwości żeby się uzewnętrznić.

Nie wyglądać jak wszyscy

Odzież od Stoprocent na przykład stąd: https://bludshop.com/firm-pol-1461673128-Stoprocent.html jest dedykowana do konkretnego segmentu odbiorców – osób, które korzystają z życia, łamią schematy i nie chcą się dać zaszufladkować. Wielość unikalnych wzorów sprawia, że szybko można skompletować „zestaw”, który dokładnie podkreśli to co chcemy wyrazić. Odzież Stoprocent to przede wszystkim jakość, która trwa. Koszulki, bluzy oraz inne dodatki z powodzeniem wytrzymują próbę czasu, skutecznie opierając się zniszczeniom oraz spieraniu. Stoprocent to wysokiej jakości oryginalny dodatek do każdej szafy, który zapewni komfort oraz zwróci na siebie uwagę.