W dziedzinie urody praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych. O ile część zabiegów jest niezwykle inwazyjna i szkodliwa, o tyle to, co robimy z naszymi paznokciami wydaje się być całkowicie naturalne.

Manicure

malowanie paznokci na niebieski kolor

Żel Victoria Vynn umożliwi dokonanie prawdziwych cudów. Mawia się, że zadbane dłonie i paznokcie to jedynie kwestia dobrych chęci. Niestety, wiele kobiet może potwierdzić, jak bardzo stwierdzenie to, mija się z prawdą. Nie każdej przecież są dane piękne owalne paznokcie, które się nie rozdwajają i zawsze dobrze wyglądają. Zdecydowana większość pań, musi się ratować innymi rozwiązaniami, których na szczęście dzisiaj mamy multum. Posiadaczki obgryzionych paznokci, brzydkich płytek, rozdwajających się końcówek ratują się kilkoma opcjami. Jedną z najpopularniejszych jest niewątpliwie tak zwany manicure żelowy. Umożliwia on praktycznie stworzenie płytki paznokcia o dowolnym kształcie, długości, kolorze czy nawet fakturze. Wszystko tutaj zależy od fantazji kobiety czy też manicurzystki. Żel Victoria Vynn to jeden z tych produktów który umożliwia modelowanie kształtu paznokcia w sposób przystępny i całkowicie bezpieczny. Wpływ na to ma na pewno łatwa do rozprowadzenia konsystencja.

Paznokcie żelowe

Używając żelu przeznaczonego praktycznie do budowy paznokcia, prócz trwałości, warto zwracać uwagę również na skład. Niewłaściwy może powodować uczulenie, odbarwienie, odklejanie i masę innych nieprzyjemnych rzeczy. W konsekwencji, zmuszone będziemy do usunięcia niedawno wykonanego manicure. Żel Victoria Vynn to pewność, że nowymi paznokciami będziemy się mogły długo cieszyć. Chodzi tu przede wszystkim o to, że są to produkty bezkwasowe, bezzapachowe i całkowicie bezpieczne. Cała reszta to jedynie kwestia przyzwyczajenia. Część pań uważa, że żelowe paznokcie powodują dyskomfort, inne zaś twierdzą, że przy żelach Victoria Vynn absolutnie się tego nie odczuwa. Na pewno idealny kształt i długość paznokcia oraz to, że efekt się długo utrzymuje, to powody, dla których warto spróbować tej metody.